RSS
 

Nie smucić.

28 cze

A więc… kończy mi sie urlop, podczas którego zrobiłam dosłownie wielkie NIC, ani nie wyjechałam, nic nie zwiedziłam, ani się nie opaliłam, ani nawet nie potańczyłam, czy się dobrze pobawiłam. Odpoczełam okej, tylko ja wcale nie byłam zmęczona. No dobra i zapuściłam paznokcie ( po jutrze idę do pracy, więc już po paznokciach, także nie ma się z czego cieszyć).

 

Dzisiaj się z nim widziałam, było no cóż … przyjemnie. Coś mnie jednak tknęło. Wmawiam sobie że przecież „to tylko seks”, ale ja też mam uczucia i to też bliskość, spojrzenia, oddech, zapach, to jesteś TY i JA wtedy razem, przez chwilę i na chwilę, a dalej zostaję sama, no i nie chcę być sama. Tylko co z tego skoro z Tobą być nie mogę, skoro Ty nie chcesz być ze mną. Smuci mnie to i nie pierwszy raz, ale mam nadzieję że ostatni postanawiam sobie to zmienić. A właściwie marzę o tym, aby zmienić siebie. I to właśnie sobie postanawiam. Nie smucić się więcej przez Ciebie.

 

Zabija mnie nuda, a ja nie wiem jak zabić ją. Nie mam hobby czy jakichś zainteresowań, nie mam z kim spędzać czasu, nie mam co robić…

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Wszystko

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS